Fellne 13,ndrim me 14t-she

Shitet nga: Shemi 04 Tet 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon shum tmira nuk dridhin jon 13 t-she domethan ishes veq fellnet pa guma...ose boj ndrim me 14t-she shtoj pare..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim