Fellne 14

Shitet nga: limi 25 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet nr 14 per ford jan ne gjendje shum te mire , nuk dridhin hiq nuk jan as te grrithta as te lakune jane me goma te veres . me ni fjal jan shum ne gjendje.


Po ashtu shes edhe fellnet per golf nr 14 edhe keto jan ne gjendje te mire te pa demtuara askund, nuk dridhin hiq .

Verejtje :
fellenet jan me lloq nuk jan te pastrune si i kam hek prej kerrit se jan shum te bukura

Kontakto ne nr e telit si dhe ne viber po ne ate nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim