Fellne 15

Shitet nga: gzim 23 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shite fellnet 15 me 5 vrima jon origjinal per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim