Fellne 15

Shitet nga: Arti 14 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
alufelgat 15 per mercedes shum te mira + goma te mira
ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim