Fellne 15 BMW

Shitet nga: faton 28 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 15 per BMW bejne edhe per audi golf fiat te intresuarit kontaktoni nr 049514193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim