Fellne 15 Ylla Te rujtme

Shitet nga: agon 22 Jan 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ylla 15 me guma tmira jan 15 profil i mir qmimi 155euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim