Fellne 15 me 4 shrafa

Shitet nga: agon 30 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 shrafa per golf 1.2.3 opel etj, jon shum tmira te rujtme 100 euro per ma lir as mos thir viber +38649486094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim