Fellne 15 me 4 shrafa

Shitet nga: gazmend 01 Dhj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellne 195.65.15 me goma te Mira ne gjendje te Mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim