Fellne 15 me 5 vrima jon origjinal per mercedes

Shitet nga: gzim 21 Pri 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shite fellnet 15 me 5 vrima jo per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim