Fellne 15 me 5 vrima per mercedes

Shitet nga: gzim 05 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15 me 5 vrima jon origjinal per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim