Fellne 15 per bmw gomat e reja

Shitet nga: fellne 10 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes
Viber +37745916158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim