Fellne 15 shum te mira me goma 195/60/15

Shitet nga: Fellne 13 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne shum te mira me 9 vrima i bin shum llojeve te automjeteve me 4 goma te veres te reja pa perdor 195/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim