Fellne 15

Shitet nga: fellne 21 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne 185-60-15 me 4 sherafa bojn golf I -II -III etj.. ne golf jon kon te montune .. gumat nuk jan tmira shum . qmimi 60 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim