Fellne 15

Shitet nga: fellne 22 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 15-185-60 komplet 60Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim