Fellne 15

Shitet nga: fellne 23 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me gjith goma 185-60-15 komplet 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim