Fellne 16

Shitet nga: Arton 04 Dhj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrroj fellne 16 te peugeot me fellne 15 Per me shum inf +38649400932 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim