Fellne 16 coll

Shitet nga: Ariani 01 Tet 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 coll, me 5 vrima une i kam pas ne golf4, ju e dini cilave automjete ju bine. Fellnet jane shume ne gjendje te mire edhe gumat jane te mira dy te veres dy te dimrit.
Qmimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim