Fellne 16 me 4 bulonda

Shitet nga: Astra 31 Gsh 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet shum tmira po ashtu edhe gomat shum
Tmira i shes me pare
Ose i ndrroj me 15
205-55-16
Ne kosove veq 4 muj i kam voZit
0038649279273 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim