Fellne 16 me Goma per Audi A6

Shitet nga: Tomor 15 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet dhe gomat e veres per Audi A6.
Gomat jane ne gjendje te mire dhe te ruajtuara .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim