Fellne 16 per Touran,Passat,Golf 5-6,Audi A4

Shitet nga: Andi 06 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per Touran,Passat,Golf 5-6,Audi A4 te sapo ardhur nga Zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim