Fellne 16 per mercedes

Shitet nga: privat 25 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 me goma dimrit per mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim