Fellne 16-she

Shitet nga: Ardi 26 Nën 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 me 5 bira, te golfit 4 jane shume ne gjendje te mire i ap me garanc. Dy guma i kan te dimrit dy te veres ne gjysem baje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim