Fellne 16 vet 1 ere krejt 5 sharafa

Shitet nga: lirdon 08 Pri 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16.2o5.55 per audi.pasat krejt lloj 5 shafar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim