Fellne 16 zoll

Shitet nga: .. 24 Jan 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 zoll gomat jan per dimer, jan te ardhura nga zvicra pothuajse te reja jon 4 gomat.
Kantaktoni ne nr 045251562 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim