Fellne 16

Shitet nga: toni 15 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16-tshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim