Fellne 16

Shitet nga: Arjanit 03 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 me guma te veres per Golf 4 ,5 pasat Audi a4 a3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim