Fellne 16me goma m/s

Shitet nga: Drini 09 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 16 per BMV profili i gomave 215/65 gomat jan shum te rujtne te sa po ardhura nga gjetmani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim