Fellne 17

Shitet nga: Xxxx 18 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 te ardhura nga ch fellnet jan te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim