Fellne 17

Shitet nga: fellne 12 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan te opellit origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim