Fellne 17 Aleusi

Shitet nga: Gazi 21 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 3 fellne edhe 5 guma fellnet jon nr 17 dhe jane per vw passat , edhe i blej nese dikush i ka po ksi modeli dhe ksi nr 17 aleusi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim