Fellne 17 per Alfa romeo

Shitet nga: blendi 23 Maj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet te rreja 17 me goma te mir 4 copa per alfa romeo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim