Fellne 17 per Audi

Shitet nga: Audi 22 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 fellne orgjinal per audi a3 a4 a6 pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim