Fellne 17-she komplet me goma

Shitet nga: Valon 05 Mar 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet komplet me goma te profilit te ult.
Jan ne gjendje shum te mir me 5 bira bajn per shum modele te kerreve si p.sh Audi, golf , BMW , Opel , Mercedes, passat , seat, etj,,etj

Mund te kontaktoni permes e-majlit, viber , telefon
045-579080
Viber:+46767031987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim