Fellne 17-she komplet me goma

Shitet nga: Valon 22 Mar 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje shum te mir , bajn per shumicen e veturave si p.sh Audi, golf , BMW , Opel , Mercedes, Passat , seat, golf 5, etj,,etj


Mund te kontaktoni permes e-majlit, telefon, ose Viber.
*Tel :045-579080
*Viber:+46767031987
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim