Fellne 17 te audi a4 2014

Shitet nga: Flamur 11 Jan 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te audi a4 2014
Me goma m+s te reja shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim