Fellne 17

Shitet nga: Fellne 17 31 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 per Mercedes.Tel/044-208-459.-045-637-241.Viber.+377 44 208 459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim