Fellne 17coll me goma per Golf 4 Audi Mercedes etj

Shitet nga: Shkelzen 24 Tet 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit 17 coll komplet me goma,Per : Golf 4, Audi ,Mercedes etj,
Fellnet dhe gomat janë në gjendje shumë te mirë, per më shum informata mos hezitoni te me kontaktoni në numrin 044 138 189
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim