Fellne 18

Shitet nga: Rajmond 28 Sht 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Golf 4, Audi A3 dhe Bora. Plus dy goma ekstra I kan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim