Fellne 18 audi

Shitet nga: Armend 02 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18 ! 245 me goma m+s po thuajse te reja shum pak te perdorura fellnet jan per audi mercedes ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim