Fellne 18 coll dhe 22 coll

Shitet nga: Qamil 08 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per BMW x5 18 coll dhe per Porsche cayenne 22 coll bejn edhe per vw Tuareg dhe Audi Q 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim