Fellne 18 coll me goma shum te mirra

Shitet nga: Deno 07 Jan 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet fellnet 18 coll me goma
Shum te ruajtme per golf Audi
Qmimi 270 euro

Deno

044-710-811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim