Fellne 18 per opell

Shitet nga: mirlind 18 Maj 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 pa goma, jane thuajse te reja. Jane per opell, sigurisht edhe per lloje tjera te makinave. 5×110 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim