Fellne 18-she

Shitet nga: Deno 27 Dhj 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18-she per Mercedes bojn edhe per Vetura tjera

044-710-811
Viber +377-44-710-811

Deno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim