Fellne 18

Shitet nga: kreshnik 09 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 18 gomat i ka te kqija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim