Fellne 18

Shitet nga: Rajmond 24 Pri 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Golf 4, Audi A3, Bora.Fellnet kane 6 goma, ndersa dy te parat jane perdorure vetem nje sezon. Gomat jane te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim