Fellne 18

Shitet nga: qendrimi 23 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kto tre fellne 18 coll me qmim te volitshem sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim