Fellne 18

Shitet nga: Genc 28 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan ne gjendje te mir vetem gomat jan te vjetra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim