Fellne 185/55/15 m+s

Shitet nga: xxx 22 Krr 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 185/55/15 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim