Fellne 18coll per audi a6 a8 golf 5 , 6,7

Shitet nga: Trimi 10 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 18coll per audi a6 a8 golf 5 , 6,7 Fellnet jon te ruajtura.. Qmimi 650 i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim