Fellne 205/55/16 per vw audi mercedes

Shitet nga: Berisha 15 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim